Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Coraz więcej osób uczęszcza na prywatne lekcje z języka obcego. To zdecydowanie najbardziej skuteczny sposób, żeby nauczyć się płynnie mówić, a także poszerzyć swoje słownictwo. Dzięki temu rozmowy z obcokrajowcami nie będą stanowić żadnego problemy. Warto zapisać się na lekcje angielskiego w Poznaniu u doświadczonego nauczyciela. Jest nim, chociażby Grzegorz Kołodziej, który zajmuje się profesjonalnie tłumaczeniami oraz nauczaniem.

Na stronie internetowej: kolodziej-albion.com.pl można znaleźć szczegółową ofertę tego lektora,a  także kontakt do niego. Na takie lekcje może zapisać się każdy, kto chciałby nauczyć się języka od podstaw, a także poszerzyć swoje słownictwo. Prywatne lekcje z nauczycielem to najlepszy sposób, żeby osiągnąć to w, jak najkrótszym czasie, a jednocześnie najbardziej skutecznie.


Dodaj Opinie:


Elżbieta dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Miesiąc temu oddałam dziecko w ręce Pana Grzegorza i syn z przeciętnego ucznia stał się orłem z j.anglieskiego! Przynosi same dobre oceny, a sam bardzo chętnie chodzi na zajęcia (niesamowite!)

Dojazd:Nazwa: ALBION - Grzegorz Kołodziej

Adres: Lwa 25a

Kod pocztowy: 61-244

Miejscowość: Poznań

Utworzono: 26-10-2017ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

CJS Tłumaczenia


Cukrowa,12
Szczecin

sample45

Galeria Ambra


Kościuszki,11c
Mielno

sample45

Kreator Finansów


26 kwietnia,
Szczecin