Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Chcesz czuć się znacznie bezpieczniej w budynku, w którym spędzasz tak dużo czasu? Musisz zadbać o wiele szczegółów, które pozwolą Ci na to, by zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju okolicznościami, które mogą się przydarzyć. Jednym z nich jest system przeciwpożarowy, który sprawi, że nawet ogień nie będzie stanowił zagrożenia, a Ty będziesz czuć się bezpieczniej w miejscu, w którym przebywasz. Dzięki pomocy odpowiedniej firmy, która wszystkim się zajmie, będziesz mieć pewność, że cały system działa prawidłowo, a Tobie rzeczywiście nic nie zagraża. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zajrzyj na stronę apelp.pl i zapoznaj się z informacjami o wszystkich usługach, które świadczone są przez tę firmę. Daj się przekonać do tego, że z ich pomocą możesz naprawdę wiele zdziałać i już wkrótce będziesz mieć pod kontrolą bezpieczeństwo budynku, któremu nie zagrozi pożar. 


Dodaj Opinie:


seliosic dodał komentarz 2019-03-12 14:34:19 Ocena 5

Systemy ochrony przeciwpożarowej od APE-LP to przede wszystkim inwestycja we własne bezpieczeństwo. Odpowiednio zaprojektowane podniosą one poziom ochrony w razie pożaru.

Dojazd:Nazwa: APE-LP

Adres: Wały Piastowskie 1

Kod pocztowy: 80-855

Miejscowość: Gdańsk

Utworzono: 23-11-2017ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Grupa EGA


Żaglowa,24
Gdańsk

sample45

Artnet Sp. z o.o.


Wały Piastowskie,1
Gdańsk

sample45

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa,15
Straszyn