Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Wszyscy, którzy szukają inspiracji, jak urządzić swoją łazienkę, powinni odwiedzić salon stacjonarny Świat Łazienek w Krakowie lub też wejść na jego stronę internetową ceramcity.pl i udać się na wirtualny spacer po rekomendowanym salonie wyposażenia wnętrz.

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy w rekomendowanym salonie, może też spotkać się z cenioną projektantką wnętrz Alicją Dudą-Ciurką, która chętnie przestawi Wam kilka ciekawych pomysłów na metamorfozę wnętrza łazienki. Na takie spotkanie warto zabrać ze sobą rzut łazienki, gdzie będą podane dokładne wymiary łazienki oraz będą rozpisane wszystkie przyłącza wodnokanalizacyjne i elektryczne. Pomoże to w rozmieszczeniu armatury łazienkowej i oświetlenia czy też grzejników.

Do łazienki i nie tylko, rekomendowany salon poleca, m.in. duży wybór grzejników dekoracyjnych, a jak będziecie decydować, czy chcecie mieć w łazience kabinę prysznicową, czy może wannę z hydromasażem, to zwróćcie uwagę, że w rekomendowanym salonie wanny z jacuzzi są aktualnie w promocji.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: Ceram City

Adres: Zakopiańska 56A

Kod pocztowy: 30-418

Miejscowość: Kraków

Utworzono: 21-02-2018ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona,55
Nowy Sącz

sample45

NZOZ Revita


Kolorowe,21
Kraków

sample45

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański,157
Odrowąż