Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Jeśli lubisz słuchać muzyki i chciałbyś jej móc słuchać, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę, to powinieneś zaopatrzyć się w wysokiej jakości odtwarzacz przenośny, który Cię nie zawiedzie. Takie właśnie są odtwarzacze przenośne Pioneer, które pozwalają na słuchanie muzyki w każdym miejscu i o każdej porze, zapewniają też moc niesamowitych wrażeń.

Na headbeat.pl dowiesz się, że wśród oferowanych odtwarzaczy na szczególną uwagę zasługują, atrakcyjne cenowo odtwarzacze, jak:

Pioneer XDP-30R, przenośny odtwarzacz multimedialny, umożliwiający przetwarzanie także bardzo wymagających plików cyfrowego audio, pozwala na prezentację okładek albumów oraz na tworzenie playlist, specjalna aplikacja umożliwia sterowanie urządzeniem ze smartfona i tabletu

Pioneer XDP-300R, pozwala uzyskać najwyższej jakości brzmienie nawet w podróży, może odtwarzać wysokiej rozdzielczości pliki audio przez Internet, łatwy w obsłudze, posiada duży oraz szybki ekran dotykowy.


Dodaj Opinie:


tunicil dodał komentarz 2019-03-12 12:33:21 Ocena 3

Uważam, że sprzęt audio, jaki można zakupić w tym sklepie jest w wysokiej jakość, przez co nawet bardzo wymagający meloman, będzie zadowolony podczas jego użytkowania.

Dojazd:Nazwa: RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Adres: Pomorska 32

Kod pocztowy: 50-218

Miejscowość: Wrocław

Utworzono: 13-02-2018ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

BREDER POLSKA


Porazińskiej,23
Poznań

sample45

Alejafantazji.pl


Al. Jana Pawła II,7
Luboń

sample45

Smaczna Paczka


Karłowicza,10
Katowice