Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

W dzisiejszych czasach, zanim zdecydujemy się skorzystać z usług danej firmy, często sprawdzamy opinie o niej w internecie. Nie wszystkie oceny, które tam znajdziemy, zostały sprawiedliwie wystawione. Bywa, iż nieuczciwa konkurencja, próbując popsuć reputację swojego rywala na rynku, wystawia na jego stronie negatywne komentarze na temat rzekomej współpracy, czy transakcji, do które nigdy nie doszło.

Warsaw Media House nie pozwoli na to, aby nieprzychylna opinia wpłynęła negatywnie na reputację Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi automatycznych alertów PR firma ta przez całą dobę 7 dni w tygodniu monitoruje dodawane opinie. W ciągu kilku minut wykryje ona pojawienie się negatywnego komentarza, a to pozwala jej na usuwanie negatywnych wpisów z internetu tak szybko, jak to tylko możliwe. Do realizacji zlecenia firma potrzebuje od 7 do 10 dni.


Dodaj Opinie:


Kamila Wasilewska dodał komentarz 2018-09-07 15:11:13 Ocena 5

Dzięki tej firmie udało mi się usunąć wpisy nieprzyjemne o moim salonie fryzjerskim. A dodawała je jedna zazdrosna fryzjerka, której salon tak dobrze nie prosperuje jak mój.

Dojazd:Nazwa: Warsaw Media House

Adres: Wrzesińska 12

Kod pocztowy: 03-713

Miejscowość: Warszawa

Utworzono: 05-07-2018ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

White Castle


Chmielna,2
Warszawa

sample45

Taxi Bagażówka


Modlińska,6
Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski,58
Warszawa