Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Pierwsze urodziny dziecka to dla rodziców nie lada wydarzenie. Niezależnie więc, czy jest organizowane przyjęcie na roczek dla dziewczynki, czy na roczek dla chłopca, dekoracje na takie przyjęcie muszą być wyjątkowe.

Fantastyczne dekoracje na roczek, osiemnaste urodziny i na inne okazje można zamówić w internetowym sklepie Zielony Pomponik. Jeśli chcesz poznać kompleksową ofertę sklepu, zajrzyj na zielonypomponik.pl i zobacz, jakie dekoracje możesz zakupić w kategorii roczek dla synka. Tam przekonasz się, jak wielką rolę mogą odegrać nawet najdrobniejsze akcenty, jak: talerzyki, kubeczki, kolorowe sztućce, czy serwetki przygotowane specjalnie z tej okazji. To wszystko sprawi, że stół tak pięknie zastawiony nada każdemu wydarzeniu wyjątkowej oprawy.

Ponadto, w rekomendowanym sklepie znajdziesz różne kolorowe balony, banery, kule bibułowe, pompony czy też niebieskie girlandy gwiazdki, dekoracje w sam dla chłopca.


Dodaj Opinie:


Antonina Cieślak dodał komentarz 2019-04-11 13:59:12 Ocena 4

Dekoracje oferowane przez firmę Zielony Pomponik są bardzo kolorowe i na roczek naszego Alberta zamówiliśmy od nich bardzo wiele dekoracji.

Dojazd:Nazwa: Zielony Pomponik

Adres: Graniczna 24

Kod pocztowy: 64-000

Miejscowość: Kościan

Utworzono: 13-06-2018ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Proctogin


Śmigielska,13
Poznań

sample45

Zdrowy Sen


Krzywoustego,68
Poznań

sample45

Przeprowadzki DML Poznań


Rynarzewska,19
Poznań