Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Niektórzy pracodawcy uważają, że szkoda czasu na nowoczesne rozrywki integrujące pracowników. To błąd, bo choćby taka wizyta w escape roomie może przynieść wiele korzyści. Coraz popularniejsze są mobilne escape roomy aranżowane w przestrzeniach biurowych na różne okazje.

Pracownicy mogą się tam świetnie bawić i odstresować, ale nie tylko. Przy okazji sprawdzą swoje zdolności przywódcze i to, jakby zachowali się w nieprzewidywalnych sytuacjach. Może się to przydać w rozwoju ich kariery zawodowej. W jaki sposób? Na podstawie zachowań, np. podczas takiej rozgrywki, doskonale widać, który pracownik nadaje się na menadżera, a kto z kolei lepiej wykonuje polecenia.

Na mobilny-escaperoom.pl można poczytać o tym, jak krok po kroku powstaje taki mobilny pokój zagadek. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy wolą, aby gry odbywały się na terenie wyznaczonym przez nich. Wtedy pracownicy polecanej firmy przyjeżdżają z całym sprzętem, instalują go zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i można przystąpić do zabawy.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: Amer Event

Adres: Szymborska 53

Kod pocztowy: 88-100

Miejscowość: Inowrocław

Utworzono: 15-04-2019ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

ODEKA SIMP FF


Toruńska,286
Bydgoszcz

sample45

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Leśna,5
Rozgarty

sample45

Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska, 1
Choceń