Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Nowoczesne, funkcjonalne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne hale stalowe są doskonałą alternatywą dla innych rodzajów budynków. Cieszą się one coraz większym uznaniem, głównie za sprawą zalet, jakimi się charakteryzują. Mowa tu między innymi o:

  • niewysokim koszcie budowy,
  • szybkości wznoszenia,
  • szerokiemu zastosowaniu.

Oferta, jaką jest budowa hal stalowych, dostępna jest po wejściu na stronę przedsiębiorstwa DKD Ostrowiec. Firma ta funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i może pochwalić się wieloma pozytywnymi rekomendacjami.

Hale stalowe składają się z wytrzymałego szkieletu tworzonego ze stalowych profili, które zostały gięte na zimno. Są one izolowane z wykorzystaniem specjalnych, poliuretanowych płyt, jak również płyt z wełny mineralnej. Jest to wytrzymała, lekka i bardzo prosta konstrukcja, która będzie mogła służyć niezawodnie przez bardzo długi czas. Bez problemu można ją rozbudowywać lub też dzielić na nieco mniejsze części, w zależności od potrzeb. Co więcej, możliwy jest całkowity demontaż obiektu, a następne ponowne wniesienie w innej lokalizacji.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: DKD Ostrowiec

Adres: Dębowa 5

Kod pocztowy: 05-816

Miejscowość: Michałowice

Utworzono: 30-04-2019ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Taxi Bagażówka


Modlińska,6
Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski,58
Warszawa

sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina,26
Warszawa