Torba papierowa szara

WWW: https://www.domapak.com/

Telefon: +48 600-027-402


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Powierzchnia reklamowa jest niezwykle istotnym elementem. Warto korzystać z nieprzewidywalnych i niejednoznacznych miejsc, gdzie będzie można prezentować swoje logo oraz nazwę czy adres firmy. Rozwiązaniem tego rodzaju są torby papierowe, które dzięki obecności wysokiej klasy nadruku sprawdzą się doskonale jako materiał marketingowy.

Nie można jednak wybierać na ślepo. Warto przed zakupem zrobić research, ponieważ materiały wybierane do produkcji torebek muszą być odpowiedniej jakości. Dzięki temu nadruk będzie dokładnie taki, jaki przewidywał projekt. Torba papierowa szara może mieć różne wielkości, co także ma znaczenie. może mieć również różny rodzaj rączek, co będzie wpływało na jakość jej użytkowania. Jeśli chcemy, by nasi klienci chętnie korzystali z torebki papierowej także później, warto zadbać o wygodę i estetykę.


Dodaj Opinie:


onterongo dodał komentarz 2018-08-14 13:43:59 Ocena 5

Torby z papieru od Doma Pak to znakomity sposób, żeby dotrzeć ze swoją reklamą do odbiorcy. Jakość wydruku, jak i wykonania takiej torby, jest na wysokim poziomie - co moge potwierdzić, jako ich klient.

Dojazd:Nazwa: Doma Pak

Adres: Bratków 40

Kod pocztowy: 41-400

Miejscowość: Mysłowice

Utworzono: 20-10-2017ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

HS MEDICAL POLAND


Fabryczna,45
Tychy

sample45

Rozbitaszybka.com


Parkowa,20
Chorzów

sample45

P.H. BAU-TEC


Wilsona,30
Częstochowa