Pompa dawkująca

WWW: https://h2otech.pl

Telefon: 607932762


Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

W ofercie firmy sprzedającej elementy systemów oczyszczania i uzdatniania wody można znaleźć wszelkiego rodzaju produkty z tej kategorii. Z pewnością jednak szczególne znaczenie mają pompy dawkujące chemię służącą do oczyszczania wody, bo nikt nie wyobraża sobie robić tego ręcznie. Elektromagnetyczne urządzenia, jakich wiele można znaleźć w ofercie zaprezentowanej na stronie internetowej dostępnej pod adresem h2otech.pl, znajdują bardzo różne zastosowania - montuje się je między innymi na basenach, a także w zakładach przemysłowych.

Możliwość precyzyjnego ustawienia parametrów pozwala podawać różnego rodzaju środki chemiczne w dokładnie takich ilościach i odstępach czasu, jak potrzeba, co jest niezwykle wygodne, ekonomiczne, a także zapewnia bezpieczeństwo - między innymi brak ryzyka podania zbyt dużych ilości środka, co jest istotne nie tylko na pływalniach.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie są dokładnie opisane, jeśli zaś mimo to ktoś będzie miał problem z dokonaniem wyboru, personel pomoże.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: H2Otech

Adres: Lodowa 120

Kod pocztowy: 93-232

Miejscowość: Łódź

Utworzono: 08-10-2023ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

ŻYJ ŁATWIEJ


Kochanowskiego,38
Konstantyn Łódzki

sample45

Xfelgi.pl


Piotrkowska,4C
Poniatów

sample45

wyprawkowy


Słoneczna,37
Brzeziny