Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Serwis hitydiscopolo.pl to jeden z najpopularniejszych portali fanów tego gatunku muzycznego. Na jego stronie każdego dnia znajdziesz ciekawe newsy o działalności swoich ulubionych wykonawców. Nad starannie wyselekcjonowanymi aktualnościami czuwa zespół serwisu, którego członków połączyła miłość do disco polo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że treść newsów będzie dla Ciebie atrakcyjna, bo przygotowały ją osoby tak samo kochające muzykę disco polo, jak Ty!

Portal publikuje także teledyski z tekstami piosenek. Na liście przebojów znajdziesz największe gwiazdy disco polo oraz nowości ze świata muzyki. Specjalnie dla swoich czytelników portal co tydzień przygotowuje najnowsze notowania hitów. W zakładce Popularne piosenki znajdziesz natomiast przeboje, które pokochało tysiące osób i które każdy fan disco polo powinien znać.

Portal nieustannie się rozwija, więc jeśli chcesz sprawdzić swoje możliwości w dziennikarstwie muzycznym, możesz we współpracy z nim wyrażać swoją pasję do muzyki disco polo! Więcej informacji na ten temat znajdziesz oczywiście na stronie serwisu.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: HityDiscoPolo

Adres: - -

Kod pocztowy: -

Miejscowość: -

Utworzono: 05-10-2019ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Copywriter.pl


xxxxx,x
Kraków

sample45

Twój redaktor


-,-
-

sample45

cryptoqueen.pl


-,-
-