Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Każdy lubi otaczać się ładnymi rzeczami. Nie inaczej jest w przypadku dzieci, które idąc pierwszy raz do szkoły, nie chcą odstawać od grupy rówieśników. Dla rodziców taka wyprawka wiąże się często z niemałym kosztem, dlatego warto pomyśleć o tym, jak odpowiednio podpisać worek z butami czy strojem sportowym, żeby napis był jednocześnie czytelny, estetyczny i trwały. 

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą naklejki na ubrania dostępne na stronie podpisane.pl. Firma zajmuje się wykonywaniem etykiet imiennych, które w zależności od upodobań można wszyć, naprasować lub przykleić w dowolne miejsce na materiale. Co ważne, odporne są na ścieranie, czego nie można powiedzieć o flamastrze czy innym długopisie, którym rodzice często podpisują np. podeszwy butów. 

W sklepie internetowym można również zakupić specjalne zestawy ekspresowe, z których pomocą rodzice podpiszą każdy przedmiot szkolny jak kredki, flamastry, zeszyty, książki i wiele innych, przydatnych w tym okresie rzeczy niezbędnych w przedszkolu czy podstawówce. Indywidualne nadruki pozwolą uniknąć w przyszłości pomyłek. 


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: Podpisane Katarzyna Heppenstall

Adres: Słoneczna 34

Kod pocztowy: 00-789

Miejscowość: Warszawa

Utworzono: 08-05-2019ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Taxi Bagażówka


Modlińska,6
Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski,58
Warszawa

sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina,26
Warszawa