Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Awaria samochodu zawsze pojawia się w najmniej odpowiednim i najmniej spodziewanym momencie. Jeśli chcesz być przygotowany na każdą ewentualność i nie chcesz, aby awaria samochodu zaskoczyła Cię, gdy nie będziesz na nią przygotowany, to zawsze miej pod ręką kontakt do firmy Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. Z ich pomocą szybko poradzisz sobie z awarią i odwieziesz niesprawne auto do mechanika. 
Bądź przygotowany na każdą ewentualność. Odwiedź ich stronę internetową autoholowanie-szczecin.eu i zapisz sobie ich numer w pamięci telefonu, żeby zawsze mieć go pod ręką. Jeśli będzie potrzebna Ci pomoc drogowa w Szczecinie, to ich usługi będą najlepszym wyborem. Działają szybko i profesjonalnie, o każdej porze dnia i nocy. Zaufaj profesjonalistom, którzy szybko pojawią się na miejscu zdarzenia i odholują Twoje auto do mechanika. Dzięki szybkiej reakcji na zdarzenie nie stracisz dużo czasu i zaoszczędzisz sobie nerwów.
Z ich pomocą proces odholowania niesprawnego pojazdu przebiegnie płynnie i bez zakłóceń. Zapamiętaj ich numer i korzystaj zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Ich usługi dostępne są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

Adres: Budziszyńska 29a

Kod pocztowy: 70-023

Miejscowość: Szczecin

Utworzono: 01-11-2017ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

CJS Tłumaczenia


Cukrowa,12
Szczecin

sample45

MASI dr Mariusz Domagalski


Wielka Odrzańska,30
Szczecin

sample45

Kapitan Cook


Rejtana,12A
Luboń