Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Wysokiej jakości odkurzacz wodny Rainbow oferowany przez wyłącznego dystrybutora tej marki w Polsce wyposażony jest w silnik Hurricane zapewniający mu niezwykłą moc. Dzięki temu urządzenie nadaje się do sprzątania zarówno domów, jak i pomieszczeń biurowych czy hotelowych. Firma, mająca siedzibę w Warszawie, dostarcza także wszystkie niezbędne części do odkurzacza Rainbow: szczotki, myjki, nasadki do odkurzania szczelin czy worki do wietrzenia i odświeżania pościeli.

Wszystkie elementy wykonane są z bardzo solidnych materiałów, co pozwala na ich wieloletnie użytkowanie. Klienci mogą też skorzystać z usług serwisowych, wymiany filtrów i przeglądu urządzenia.

Odkurzacze wodne są rekomendowane osobom, które zmagają się z astmą lub alergią, ponieważ podwójny system filtrujący zastosowany w każdym modelu zapewnia bardzo dokładne oczyszczanie powietrza. Po użyciu odkurzacza powietrze w pomieszczeniu jest wyraźnie świeższe. Firma Rainbow Sahara oferuje też urządzenia RainMate do rozpylania zapachów.


Dodaj Opinie:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Dojazd:Nazwa: Rainbow System Polska

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Kod pocztowy: 01-643

Miejscowość: Warszawa

Utworzono: 28-04-2022ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Taxi Bagażówka


Modlińska,6
Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski,58
Warszawa

sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina,26
Warszawa