Dodaj Ocene: (0 z 0 głosów)

O Firmie:

Oznakowania graficzne i opisowe wymagane są w każdym budynku. W celu zakupienia odpowiednich tablic informacyjnych czy też oznakowań warto zajrzeć do profesjonalnego sklepu SAP. Bogata oferta specjalistycznych przedmiotów zachęca nas do skorzystania z tak atrakcyjnego asortymentu. Każdy klient docenia rzetelność pracowników oraz ich szeroką wiedzę w zakresie przepisów BHP oraz dopasowania sprzętu do wykonywanych czynności.

Istotną rolę w wielu obiektach pełnią znaki ochrony przeciwpożarowej informujące nas chociażby o drodze ewakuacji z miejsca zagrożenia. Znaki te powinny zostać prawidłowo umieszczone, tak by były widoczne dla każdego użytkownika lub gościa. W razie wystąpienia pożaru przyczyniają się one do przeprowadzenia sprawnej i szybkiej akcji gaśniczej, która może uratować mienie oraz ludzkie życie. Sprzedawane znaki spełniają wymagania polskich norm oraz posiadają certyfikaty zgodności.


Dodaj Opinie:


Weksel dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Znaki ochrony przeciwpożarowej zakupione w sklepie firmy SAP to dobry wybór. Poza szybką realizacją zamówienia, otrzymujemy towar w przystępnej cenie.

Dojazd:Nazwa: SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Adres: Irysowa 6

Kod pocztowy: 02-660

Miejscowość: Warszawa

Utworzono: 17-10-2017ZNALEZIONE W OKOLICY


sample45

Taxi Bagażówka


Modlińska,6
Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski,58
Warszawa

sample45

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina,26
Warszawa